Služby

Home »  Služby

Bez názvu-11, Servis – nabízíme našim zákazníkům kopletní servis kola. Od seřízení převodů až po přepletení „špic“ v kole. Ještě než se pustíme do opravy, svámi prodiskutijeme stav kola a potřebnou míru servisního zásahu, z důvodu, aby jste si nenechali opravit jen jeden problém, který ke zlepšení jizdních vlastností samostatně nepřispěje, ale clekově všech důležitých závad, aby vaše kolo bylo opět v kondici!

 

 

Fully2, Sestavení nových kol na míru – v případě potřeby nového kola vám nabízíme již námi sestavené modely, které jsou nachystané přimo u nás na prodejně, nebo taktéž sestavení kola na mírů vašich požadavků. Námi vyrobené kola jsou především osazeny rámy zančky Ghost a Apache. Pokud by jste vyžadovali jiný rám, tak vám rádi vyjdeme vstříc.

 

 

 

helma3, Prodej zboží – v naší prodejně je široký sortiment zboží potřebných k údržbě kola, jízdy na něm atd. a vše za výhodné ceny. Přijďte se za námi podívat, určitě si vyberete!

 

 

 

1636796_CZ_detail4, Prodej, pujčovna, servis lyží a snowboardů – V zimním období pro vás máme v nabídce kopletní servis, abyste si mohli naplno užít zmních radovánek. V případě nutnosti zakoupení nového vybavení máme pro vás na prodejně nachystán široký výběr jak pro jízdu na snowbordu tak pro lyžování! Pokud si nevíte rady s výběrem správných lyží nebo snowboardu, tak neváhejte a přijďte nás navštívít, rádi vám s výběrem pomůžeme.